Esam
Jūsu
Rīcībā
ievads

TURPMĀK SERVISA PAKALPOJUMI

AVANTam Latvijas tirgū ceļu esam nobruģējuši un labi apgaismojuši, padarījuši savu darbu produkta popularizēšanā, pārdošanā un pēcpārdošanas apkalpošanā.
Pateicamies saviem klientiem par izrādīto uzticību! Tagad, pārtraucam jaunu Avanta produktu tirdzniecību, bet esam gatavi un spējam turpināt sniegt saistītos servisa pakalpojumus.

IKU EDUARDS ir ieinteresēts ilgtermiņa sadarbībā.

Joprojām ar savu nemainīgi pozitīvo skatu uz dzīvi! Šobrīd strādājam lai arī turpmāk varētu piedāvāt Jums kvalitatīvu tehniku dažāda veida darbiem visos gadalaikos. Lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvajumu zvaniet, rakstiet, brauciet ciemos, kopīgi atradīsim Jūsu vēlmēm piemērotāko risinājumu!

Pārdodot tehniku tas uzņemas arī pēcpārdošanas servisu un rezerves detaļu tirdzniecību. Uzņēmuma vadītājs Aldis Limanskis, pārdošanas konsultants Mārtiņš Limanskis un IKU EDUARDS komanda ir pārliecināti, ka jāklausa senajai patiesībai: “Ragavas jātaisa vasarā, bet rati ziemā” un tad neviena no Latvijai raksturīgajām stihijām Jūs nepārsteigs nesagatavotus. IKU EDUARDS strādā visā Latvijā, kā arī aicina pie sevis uz Tukumu, kur Jūs varēsiet ne tikai apskatīt piedāvāto tehniku, bet arī to iemēģināt. IKU EDUARDS piedāvājums radīs risinājumu gan lauksaimniecības, gan mežizstrādes, gan komunālajam gan arī privātajam sektoram.

ESAM JŪSU RĪCĪBĀ

Mūsu missija

Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību.

serviss

IKU EDUARDS ir ieinteresēts ilgtermiņa sadarbībā.

Pārdodot tehniku tas uzņemas arī pēcpārdošanas servisu un rezerves detaļu tirdzniecību.

Kontakti


IKU EDUARDS

Stacijas iela 4, Tukums,
LV-3101, Latvija.
Tālr.: +371 2028 0328;
Tālr.: +371 6318 2224;

TIRDZNIECĪBA UN KONSULTĀCIJAS

Aldis Limanskis
Tālr.: +371 2634 9078;
e-pasts: als48@inbox.lv;

Mārtiņš Limanskis
Tālr.: +371 2663 1680;
e-pasts: martins@avant.lv;


SERVISS UN REZERVES DAĻAS

Edmunds Pīrs
Tālr.: +371 2645 7576;
e-pasts: edmunds@avant.lv